Social Connect (7.x-1.1) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Password
br: Ger-tremen
