Social Connect (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: view
cs: zobrazit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Password
cs: Heslo

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Medium
cs: Střední

en: Create new account
cs: Vytvořit nový účet

en: Error saving user account.
cs: Nastala chyba ukládání uživatelského účtu.

en: The field has been updated.
cs: Pole bylo aktualizováno.
