Social Connect (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Confirm
cy: Cadarnhau

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: view
cy: gweld

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Password
cy: Cyfrinair

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: edit
cy: golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Small
cy: Bach

en: Large
cy: Mawr

en: Medium
cy: Canolig

en: Create new account
cy: Creu cyfrif newydd

en: Error saving user account.
cy: Gwall wrth gadw cyfrif defnyddiwr.

en: The field has been updated.
cy: Mae'r maes wedi cael ei ddiweddaru.
