Social Connect (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Confirm
da: Bekræft

en: Cancel
da: Annullér

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: view
da: vis

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Password
da: Adgangskode

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: edit
da: redigér

en: Save
da: Gem

en: Small
da: Lille

en: Large
da: Stor

en: Profile field
da: Profilfelt

en: Create new account
da: Opret konto

en: Source field
da: Kildefelt

en: Error saving user account.
da: Fejl ved opdatering af brugerkonto.

en: Field mapping
da: Felt mapning

en: Authorization
da: Godkendelse

en: The field has been updated.
da: Felt opdateret.
