Social Connect (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: view
gl: vista

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Password
gl: Contrasinal

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Medium
gl: Medio

en: Create new account
gl: Crear nova conta

en: Error saving user account.
gl: Erro ó gardar a conta de usuario.

en: The field has been updated.
gl: Actualizouse o campo.
