Social Connect (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: view
ka: ნახვა

en: Password
ka: პაროლი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Medium
ka: საშუალო
