Social Connect (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Confirm
kk: Растау

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: view
kk: карау

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Password
kk: Құпиясөз

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Medium
kk: Орташа

en: Create new account
kk: Жаңа есепты құру

en: Error saving user account.
kk: Қолданушы есебін сақтау кезінде қателің орын алды.

en: The field has been updated.
kk: Өріс жаңартылды.
