Social Connect (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Confirm
km: អះអាង

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: view
km: មើល​

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Medium
km: មធ្យម

en: Create new account
km: បង្កើត​គណនី​ថ្មី

en: Error saving user account.
km: កំហុស​ក្នុងការ​រក្សាទុក​គណនី​អ្នកប្រើ ។

en: The field has been updated.
km: វាល​ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព ។
