Social Connect (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: view
ne: दृश्य

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Medium
ne: माध्यम

en: Create new account
ne: नयाँ खाता बनाउनुहोस्।

en: Error saving user account.
ne: प्रयोगकर्ता खाता बचत गर्दा त्रुटी भयो।
