Social Connect (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: view
nl: weergeven

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Password
nl: Wachtwoord

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Profile field
nl: Profielveld

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Create new account
nl: Nieuw account aanmaken

en: Source field
nl: Bronveld

en: Error saving user account.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het opslaan van het account.

en: Field mapping
nl: Veldtoewijzing

en: Authorization
nl: Autorisatie

en: The field has been updated.
nl: Het veld is bijgewerkt.

en: Facebook application ID
nl: Facebook-applicatie-ID
