Social Connect (7.x-1.1) - en to or translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: view
or: ଦୃଶ୍ୟ

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Create new account
or: ନୂଆ ଖାତା ଖୋଲନ୍ତୁ
