Social Connect (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: view
pl: przeglądaj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Password
pl: Hasło

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Profile field
pl: Pole profilu

en: Medium
pl: Średnie

en: Create new account
pl: Utwórz nowe konto

en: Source field
pl: Pole źródłowe

en: Error saving user account.
pl: Podczas zachowywania informacji o koncie użytkownika wystąpił błąd.

en: Field mapping
pl: Mapowanie pola

en: Authorization
pl: Autoryzacja

en: The field has been updated.
pl: Pole zostało zaktualizowane.

en: Settings page
pl: Strona konfiguracji

en: Facebook settings
pl: Konfiguracja Facebooka
