Social Connect (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: delete
pt: eliminar

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Confirm
pt: Confirmar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: view
pt: ver

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: Password
pt: Senha

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: edit
pt: editar

en: Save
pt: Guardar

en: Small
pt: Pequeno

en: Large
pt: Grande

en: Profile field
pt: Campo de perfil

en: Medium
pt: Médio

en: Create new account
pt: Criar uma nova conta

en: Source field
pt: Campo de origem

en: Error saving user account.
pt: Erro ao guardar a conta de utilizador.

en: Field mapping
pt: Mapear campo

en: Authorization
pt: Autorização

en: The field has been updated.
pt: O campo foi actualizado.
