Social Connect (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: view
sk: zobraziť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Password
sk: Heslo

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Medium
sk: Stredná

en: Create new account
sk: Vytvoriť nový účet

en: Error saving user account.
sk: Chyba pri uložení účtu používateľa.

en: Field mapping
sk: Mapovanie polí

en: Authorization
sk: Autorizácia

en: The field has been updated.
sk: Pole bolo aktualizované.
