Social Connect (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Confirm
sr: Потврди

en: Cancel
sr: Поништи

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Password
sr: Лозинка

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Create new account
sr: Направи нови налог
