Social Connect (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Confirm
sv: Bekräfta

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: view
sv: visa

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Password
sv: Lösenord

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: edit
sv: redigera

en: Save
sv: Spara

en: Small
sv: Liten

en: Large
sv: Stor

en: Profile field
sv: Profilfält

en: Medium
sv: Mellan

en: Create new account
sv: Skapa nytt konto

en: Source field
sv: Källfält

en: Error saving user account.
sv: Fel vid sparande av användarens konto.

en: Field mapping
sv: Mappning av fält

en: Authorization
sv: Tillåtelse

en: The field has been updated.
sv: Fältet har uppdaterats.
