Social Connect (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Confirm
th: ยืนยัน

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Create new account
th: สร้างบัญชีผู้ใช้ใหม่

en: Error saving user account.
th: เกิดข้อผิดพลาดในการบันทึกข้อมูลบัญชีผู้ใช้งาน

en: The field has been updated.
th: ช่องรับข้อมูลดังกล่าวถูกอัพเดทเรียบร้อยแล้ว
