Social Connect (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Confirm
vi: Xác nhận

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: view
vi: xem

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Password
vi: Mật khẩu

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: edit
vi: sửa

en: Save
vi: Lưu

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: Medium
vi: Vừa

en: Create new account
vi: Tạo tài khoản mới

en: Source field
vi: Trường nguồn

en: Error saving user account.
vi: Lỗi khi đang lưu tài khoản người dùng.

en: The field has been updated.
vi: Trường dữ liệu đã được cập nhật.

en: Extra Large
vi: Rất lớn
