Social Connect (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Confirm
af: Bevestig

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: view
af: bekyk

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Password
af: Wagwoord

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: Create new account
af: Skep nuwe rekening

en: The field has been updated.
af: Die veld is opgedateer.
