Social Connect (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Confirm
am: አረጋግጥ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: view
am: ትይታ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Medium
am: መካከለኛ

en: Create new account
am: አዲስ መለያ ፍጠር
