Social Connect (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: view
ast: vista

en: Password
ast: Clave

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Medium
ast: Mediu

en: Create new account
ast: Facer una cuenta nueva
