Social Connect (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Password
bs: Lozinka

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Medium
bs: Srednje

en: Create new account
bs: Kreiraj novi nalog

en: Error saving user account.
bs: Greška pri čuvanju korisničkog računa.
