Social Connect (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Confirm
ca: Confirma

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Yes
ca: Sí

en: view
ca: mostra

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Password
ca: Contrasenya

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Profile field
ca: Camp del perfil

en: Medium
ca: Mitjana

en: Create new account
ca: Crea un compte nou

en: Source field
ca: Camp original

en: Error saving user account.
ca: S'ha produït un error en desar el compte d'usuari.

en: Field mapping
ca: Correspondència de camps

en: Authorization
ca: Autorització

en: The field has been updated.
ca: S'ha actualitzat el camp.

en: Settings page
ca: Pàgina de paràmetres
