Social Connect (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: view
eu: ikusi

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Password
eu: Pasahitza

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Medium
eu: Ertaina

en: Create new account
eu: Sortu kontu berria

en: Error saving user account.
eu: Errorea erabiltzaile kontua gordetzean.

en: The field has been updated.
eu: Eremua eguneratu da.
