Social Connect (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: view
hr: prikaz

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Password
hr: Lozinka

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Medium
hr: Srednji

en: Create new account
hr: Stvori novi račun

en: Error saving user account.
hr: Greška prilikom spremanja korisničkog računa.

en: The field has been updated.
hr: Polje je osvježeno.
