Social Connect (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Create new account
hy: Ստեղծել նոր հաշիվ
