Social Connect (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Confirm
is: Staðfesta

en: Cancel
is: Hætta við

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: view
is: skoða

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Password
is: Lykilorð

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: edit
is: breyta

en: Save
is: Vista

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Medium
is: Miðlungs

en: Create new account
is: Stofna nýjan aðgang

en: Error saving user account.
is: Villa kom upp við að vista notanda.

en: The field has been updated.
is: Svæðið hefur verið uppfært.
