Social Connect (7.x-1.2) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: delete
lo: ລຶບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Medium
lo: ກາງ

en: Create new account
lo: ລົງທະບຽນໃໝ່
