Social Connect (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: view
lt: peržiūrėti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Password
lt: Slaptažodis

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Create new account
lt: Registracija

en: Error saving user account.
lt: Klaida išsaugant nario paskyrą.

en: Authorization
lt: Leidimas

en: The field has been updated.
lt: Laukelis buvo atnaujinta.
