Social Connect (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Confirm
ps: تاييد

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Password
ps: پټ توری

en: Medium
ps: منځنى
