Social Connect (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Confirm
ro: Confirmă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: view
ro: afișează

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Password
ro: Parolă

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Profile field
ro: Câmp din profil

en: Medium
ro: Mediu

en: Create new account
ro: Crează cont nou

en: Error saving user account.
ro: Eroare la salvarea contului utilizator.

en: The field has been updated.
ro: Câmpul a fost actualizat.
