Social Connect (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Confirm
ru: Подтвердить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: view
ru: представление

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Password
ru: Пароль

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: edit
ru: изменить

en: Save
ru: Сохранить

en: Small
ru: Маленький

en: Large
ru: Большой

en: Profile field
ru: Поле профиля

en: Medium
ru: Средний

en: Create new account
ru: Регистрация

en: Source field
ru: Исходное поле

en: Error saving user account.
ru: Ошибка сохранения учётной записи.

en: Field mapping
ru: Соответствие полей

en: Authorization
ru: Авторизация

en: The field has been updated.
ru: Поле было обновлено.

en: Settings page
ru: Страница настроек
