Social Connect (7.x-1.2) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: view
ug: كۆرۇش

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Password
ug: پارول

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Create new account
ug: ئەزالىققا تىزىملىنىش
