Social Connect (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: view
az: görünüş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Medium
az: Orta

en: Source field
az: Mənbə sahəsi

en: Field mapping
az: Sahənin xəritələşdirilməsi
