Social Connect (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: view
el: προβολή

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Profile field
el: Πεδίο προφίλ

en: Medium
el: Μέσο

en: Error saving user account.
el: Σφάλμα κατά την αποθήκευση του λογαριασμού χρήστη.

en: The field has been updated.
el: Το πεδίο ενημερώθηκε.

en: Settings page
el: Σελίδα ρυθμίσεων
