Social Connect (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Tühista

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: view
et: näita

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Password
et: Parool

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Profile field
et: Profiili väli

en: Medium
et: Keskmine

en: Create new account
et: Registreeru

en: Error saving user account.
et: Viga kasutajakonto salvestamisel.

en: Authorization
et: Autoriseerimine

en: The field has been updated.
et: Väli on uuendatud.

en: Extra Large
et: Suurim
