Social Connect (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Confirm
fi: Vahvista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: view
fi: näkymä

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Password
fi: Salasana

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Create new account
fi: Luo uusi käyttäjätili

en: Source field
fi: Lähdekenttä

en: Error saving user account.
fi: Käyttäjätilin tallentaminen ei onnistunut.

en: Field mapping
fi: Kenttien vastaavuuksien määrittely

en: Authorization
fi: Vahvistus

en: The field has been updated.
fi: Kenttä on päivitetty.
