Social Connect (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Confirm
hu: Megerősít

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: view
hu: megtekintés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Password
hu: Jelszó

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Profile field
hu: Profilmező

en: Medium
hu: Közepes

en: Create new account
hu: Új fiók létrehozása

en: Source field
hu: Forrásmező

en: Error saving user account.
hu: Hiba történt a felhasználói fiók mentése során.

en: Field mapping
hu: Mező leképzés

en: Authorization
hu: Hitelesítés

en: The field has been updated.
hu: A mező frissült.

en: Facebook settings
hu: Facebook beállítások
