Social Connect (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: view
jv: tampilan

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Password
jv: Sandhi

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Medium
jv: Sedheng

en: Create new account
jv: Gawé akun anyar

en: Error saving user account.
jv: Gagal nyimpen akun panganggo.

en: The field has been updated.
jv: Field iki uwis dianyari.
