Social Connect (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: view
lv: skatīt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Password
lv: Parole

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Medium
lv: Vidējs

en: Create new account
lv: Izveidot jaunu kontu

en: Source field
lv: Avota lauks

en: Error saving user account.
lv: Kļūda saglabājot lietotāja kontu.

en: Field mapping
lv: Lauka attiecinājums

en: Authorization
lv: Autorizācija

en: The field has been updated.
lv: Lauks izmainīts.

en: Settings page
lv: Uzstādījumu lapa
