Social Connect (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Cancel
fa: لغو

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: view
fa: مشاهده

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: edit
fa: تدوین

en: Save
fa: ذخیره

en: Small
fa: کوچک

en: Large
fa: بزرگ

en: Medium
fa: متوسط
