Social Connect (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: view
uk: переглянути

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Password
uk: Пароль

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: edit
uk: редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Small
uk: Мале

en: Large
uk: Велике

en: Profile field
uk: Поле профілю

en: Medium
uk: Середній

en: Create new account
uk: Реєстрація

en: Source field
uk: Поле джерела

en: Error saving user account.
uk: Помилка збереження облікового запису користувача.

en: Field mapping
uk: Відповідність полів

en: Authorization
uk: Уповноваження

en: The field has been updated.
uk: Поле було оновлено.

en: Settings page
uk: Сторінка налаштувань

en: Extra Large
uk: Дуже високий
