Social Contact Info (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Value
fa: مقدار

en: Label
fa: برچسب

en: URL
fa: نشانی

en: Phone
fa: تلفن

en: Address
fa: نشانی

en: Other
fa: ساير

en: FAX
fa: فکس
