Social Contact Info (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
fr: Courriel

en: Value
fr: Valeur

en: Label
fr: Libellé

en: Phone
fr: Téléphone

en: Address
fr: Adresse

en: Other
fr: Autre

en: Contact Us
fr: Nous contacter
