Social Contact Info (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
nn: E-post

en: Label
nn: Etikett

en: Phone
nn: Telefon

en: Address
nn: Adresse

en: Other
nn: Andre
