Social Contact Info (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Value
bg: Стойност

en: Label
bg: Заглавие

en: Phone
bg: Телефон

en: Address
bg: Адрес

en: Other
bg: Други
