Social Contact Info (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Value
ca: Valor

en: Label
ca: Etiqueta

en: Phone
ca: Telèfon

en: Mobile
ca: Mòbil

en: Address
ca: Adreça

en: Other
ca: Altres

en: Contact Us
ca: Contacta'ns
