Social Contact Info (7.x-1.2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Label
ug: بەلگە

en: URL
ug: ئادرېس

en: Address
ug: ئادرېس

en: Other
ug: باشقا
