Social Contact Info (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Address
bo: ས་གནས

en: Other
bo: གཞན
