Social Contact Info (7.x-1.3) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Title
de: Titel

en: E-mail
de: E-Mail

en: Value
de: Wert

en: Weight
de: Gewichtung

en: Phone
de: Telefonnummer

en: Mobile
de: Mobil

en: Address
de: Adresse

en: Other
de: Weitere

en: FAX
de: Fax

en: Contact Us
de: Kontaktieren Sie uns
